Novinky

Záhady a tajemství odhalilo setkání hledačů

Autor: Karel CHLUMEC

Obrázek

Vlašim, 11.9.2010
Na sto padesát návštěvníků a vyznavačů alternativního způsobu života, luštitelů záhad a hledačů zavítalo o víkendu do Vlašimi na čtyřiadvacátý ročník Semináře o mezních otázkách. V zaplněném sále Kulturního domu Blaník se posluchači na dopoledních přednáškách dozvěděli mimo jiné například nemocech v souvislostech s typologií člověka od psycholožky Evy Kňapové, ufolog Vladimír Šiška zase seznámil s posledními výzkumy v projektu Záře.

Aktualizováno Video 

„Vybírali jsme přednášející odborníky tak, aby program byl co nejpestřejší, ale abychom lidi nezahltili.“ Řekl organizátor semináře Jan Urban z Vlašimské astronomické společnosti a doplnil, že zhruba jedna třetina návštěvníků se na semináře pravidelně vrací a ostatní patří k takzvaným hledačům, kteří rádi poznávají nové směry v různých oblastech života.

Na některá tajemství v jihlavském podzemí a okultních výzkumech fašistů na našem území poukázal ve svých filmech doplněných průvodním slovem novinář a reportér Stanislav Motl a s výzkumem záhadných míst na planetě seznámil také Ivan Mackerle.

„Součástí semináře byla tradiční polní čajovna s nabídkou osvěžujících nápojů, vegetariánský oběd a duchovní knihkupectví pod širým nebem,“ dodal Jan Urban.

Publikováno: 14.11.2010, 19:15
 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Karel CHLUMEC je publicista a novinář.

Další články tohoto autora

 


REKLAMA