Kaduceus

Kaduceus na sociální síti Facebook

Autor: (jds)

Obrázek

Redakční systém našeho portálu umožňuje jednoduché propojení s největší celosvětovou sociální sítí Facebook. Odkazy na vaše oblíbené články můžete prostřednictvím této sítě jednoduše sdílet se svými přáteli, komentovat je, ale také třeba přijít podiskutovat s dalšími čtenáři našeho serveru.

Náš tip 

Sdílení a komentování našich jednotlivých článků prostřednictvím Facebooku nemůže být jednodušší. Stačí mít na této síti založený vlastní účet (pokud jej ještě nemáte, můžete tak zdarma učinit na stránce http://www.facebook.com/index.php) a být v této síti přihlášeni pod svým jménem. Potom stačí jednoduše kliknout na odkaz „To se mi líbí“ pod příslušným článkem a odkaz na článek se přenese do vašeho facebookového profilu. Samozřejmě můžete vyplnit i komentářové políčko tak, aby vaši přátelé na Facebooku znali váš osobní názor na příslušný článek.

facebook-like.jpg

Pokud máte svůj facebookový účet, můžete také přijít diskutovat a získávat další informace na speciální fanouškovskou stránku, kterou jsme na Facebooku pro portál Kaduceus.cz založili. Můžete se tam setkávat a neformálně debatovat nejen s ostatními fanoušky našeho portálu, ale také s některými členy našeho redakčního týmu, včetně šéfredaktora. Všichni vás tam rádi uvidíme!

Sociálních sítí se není třeba bát, je to výborný moderní technický prostředek pro setkávání a komunikaci lidí se společnými zájmy a zálibami. Nemusíte se ani bát naší stránky a vyjádřit se. Rádi uslyšíme, co si o nás a naší práci myslíte, i kdyby to nemělo být moc příjemné. A možná, že tam potkáte někoho, kdo váš další život dokáže obohatit. Takže s chutí do toho. Diskutujte, sdílejte!

Publikováno: 16.11.2010, 10:00 

REKLAMA
AktuálníČtené
REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA