Inzerce

Jak inzerovat na našem portálu

Obrázek

Pro komerční prezentaci vašich aktivit vám nabízíme reklamní prostor na našem portálu. Máte-li zájem oslovit naše čtenáře můžete si v současné době vybrat ze tří typů reklamních sdělení.

Textová inzerce

Zřejmě nejjednodušší a nejrychlejší formou inzerce je textová inzerce. Vyplněním jednoduchého formuláře na našich stránkách si můžete zadat textový inzerát, který se bude zobrazovat ve vámi zvolené rubrice. Základní cena inzerátu je 100 Kč za každých 160 započatých znaků a týden zobrazování, potvrzení objednávky a platební údaje vám po vyplnění formuláře přijdou do emailové schránky. Platba probíhá převodem na účet, inzerát se zobrazuje až po připsání platby na náš účet po zvolený počet týdnů. Na vyžádání zašleme elektronickou fakturu.

Plošná inzerce

Na našem portálu nabízíme také volné reklamní pozice pro bannerovou reklamu. Nabízíme několik standardizovaných rozměrů bannerů, které jdou umísťovat do našich stránek:

  • full banner: 468x60px
  • half banner: 234x60px
  • skyscraper: 120x600px
  • wide skyscraper: 160x600px
  • vertical rectangle: 240x400px

V případě zájmu je možné domluvit umístění jiných formátů, nejlépe dle definic SPIR. Bannery přijímáme jako statické obrázky (jpg, gif), animované obrázky (animovaný gif), případně jako flashovou animaci bez skriptů a vnitřních odkazů.

Ceny plošné inzerce se odvíjejí od rozměru, umístění, počtu obsazených rubrik, délky reklamní kampaně a termínu úhrady objednávky a sjednávají se individuálně. V zásadě lze říci, že jsme schopni připravit reklamní kampaň za částky v řádu jednotek i desítek tisíc českých korun, dle požadavků a nároků. Tuto inzerci je možné sjednat písemně na adrese inzerce@kaduceus.cz, případně telefonicky na tel 603 225 656 (v pracovní dny 9 - 16 hodin). Platba probíhá převodem na účet, banner se zobrazuje až po připsání platby na náš účet po zvolený počet týdnů. Na vyžádání zašleme elektronickou fakturu.

Komerční prezentace

Komerční prezentace je článek, jehož obsah zadá inzerent. Je zařazen do běžných rubrik portálu, ovšem je pro orientaci čtenářů viditelně označen jako komerční prezentace. Rozsah článku je maximálně 4 normostrany textu a může být doplněn až 4 obrázky. Cena se odvíjí od rozsahu a délky zobrazování komerční prezentace mezi články portálu a sjednává se individuálně. Tuto inzerci je možné sjednat písemně na adrese inzerce@kaduceus.cz, případně telefonicky na tel 603 225 656 (v pracovní dny 9 - 16 hodin). Platba probíhá převodem na účet, komerční prezentace se zobrazuje až po připsání platby na náš účet po zvolený počet týdnů. Na vyžádání zašleme elektronickou fakturu.

Více informací

Máte-li zájem o další informace o inzertních možnostech na našem portálu, neváhejte nás kontaktovat na adrese inzerce@kaduceus.cz, případně telefonicky na tel 603 225 656 (v pracovní dny 9 - 16 hodin).

Publikováno: 13.11.2010, 8:45 

REKLAMA
AktuálníČtené
REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA