O nás

Portál Kaduceus zahajuje provoz

Autor: Jakub MALINA

Obrázek

Vítejte na novém zpravodajském portálu Kaduceus, který v neděli 14. listopadu 2010 v 8:45 zahájil svůj veřejný zkušební provoz.

Portál KADUCEUS.CZ vznikl se záměrem přinášet na českém internetu svým čtenářům nové pohledy na tradiční témata, kterým se mainstreamová média věnují spíše okrajově, nebo nemají dostatek erudovaných odborníků na jejich zpracování. Věříme, že kvalitně zpracovaných informací o tradičních naukách, přírodní medicíně, duchovním rozvoji jednotlivců a životním stylu, který vzdává úctu našim moudrým předkům a bere ohled na přirozenou rovnováhu moderní civilizace a přírody, která jí poskytuje svůj prostor, není nikdy dost. Proto jsme tady.

Naše stránky jsou určeny pro lidi vnímavé, přistupující k často neviditelné duchovní realitě bez jakýchkoliv předsudků, s otevřeným srdcem a pozitivně naladěnou myslí. Takových lidí je, jak jsem mohl poznat, velké množství. A věřím, že jim stále máme co sdělovat.

Náš veřejný zkušební provoz zahajujeme v poměrně skromných podmínkách, nicméně doufám, že na kvalitě informací se tento počáteční handicap nikterak neprojeví. Zkušební provoz je tu od toho, abychom si vyzkoušeli, jak celý rozsáhlý systém bude pracovat, co se osvědčí a co nikoliv. Samozřejmě se budeme snažit naše nedostatky, na které narazíme velmi rychle odstraňovat a celý portál neustále doplňovat a rozvíjet o nové funkce a možnosti tak, aby se k nám naši čtenáři stále rádi vraceli. Budu proto vděčný za jakékoliv připomínky, poznámky a návrhy, které nám pošlete na naši emailovou adresu kaduceus@kaduceus.cz. Určitě se každým takovým sdělením budeme zabývat.

S přibývajícími dny a týdny se bude portál rozvíjet nejen po stránce technické a grafické, ale také obsahové. Již nyní jsem domluven na spolupráci se zajímavými osobnostmi, které budou k jednotlivým tématům přidávat své odborné články. A samozřejmě i náš právě budovaný redakční tým se také bude těšit na čtenářské ohlasy.

Přeji vám příjemné chvíle strávené nad stránkami KADUCEUS.CZ.

Jakub MALINA, šéfredaktor

Publikováno: 14.11.2010, 8:45 

REKLAMA
AktuálníČtené
REKLAMA
REKLAMA

Jakub MALINA je šéfredaktorem portálu KADUCEUS.CZ. V letech 1996 až 2000 pracoval jako redaktor MF DNES a zároveň byl v druhé polovině devadesátých let vydavatelem dnes již zaniklého internetového deníku SpeedwayInfo.CZ. V letech 2008 - 2010 vedl redakci měsíčníku REGENERACE.

Zabývá se historií, zejména pak dějinami okultismu a esoterních nauk. Dosavadní dvě jeho knihy Staroměstský orloj - Průvodce historií a esoterním konceptem orloje (Eminent, 2005) a Karlův most - Průvodce historií a esoterním konceptem slavného díla Karla IV. a Petra Parléře (Eminent, 2007) vyšly ve třech jazycích.

Další články tohoto autora

 


REKLAMA