O nás

Naplánujte si cestu na Keltský telegraf

Autor: Jakub MALINA

Obrázek

Mapka na titulní straně rubriky Keltský telegraf je nyní interaktivní. Pro ty z vás, kdo plánují některé stanoviště navštívit, poskytuje také možnost naplánovat si k němu trasu.

Interaktivní mapa Keltského telegrafu umožňuje přibližovat a oddalovat si pohled na oblast, která vás zajímá, posovat výřez či zvolit mezi třemi základními pohledy (mapa, satelitní, hybridní). Po kliknutí levým tlačítkem myši na značku se vám zobrazí detailní informace o zvoleném stanovišti.

Pro naplánování trasy k příslušnému stanovišti klikněte na vybrané místo (doporučujeme větší přiblížení) pravým tlačítkem myši, a z kontextového menu zvolte položku „Trasy směrem sem“. Jako výchozí (resp. cílovou) adresu stačí zadat třeba „Kolín, Česká republika“, případně můžete zkusit adresu podrobnější, a po zobrazení trasy se vám zobrazí také kompletní itinerář cesty včetně vzdálenosti a časového odhadu.

Mapové podklady a data poskytuje společnost Google a její partneři. Přejeme šťastnou cestu.

Publikováno: 29.1.2011, 11:45
 

REKLAMA
AktuálníČtené
REKLAMA
REKLAMA

Jakub MALINA je šéfredaktorem portálu KADUCEUS.CZ. V letech 1996 až 2000 pracoval jako redaktor MF DNES a zároveň byl v druhé polovině devadesátých let vydavatelem dnes již zaniklého internetového deníku SpeedwayInfo.CZ. V letech 2008 - 2010 vedl redakci měsíčníku REGENERACE.

Zabývá se historií, zejména pak dějinami okultismu a esoterních nauk. Dosavadní dvě jeho knihy Staroměstský orloj - Průvodce historií a esoterním konceptem orloje (Eminent, 2005) a Karlův most - Průvodce historií a esoterním konceptem slavného díla Karla IV. a Petra Parléře (Eminent, 2007) vyšly ve třech jazycích.

Další články tohoto autora

 


REKLAMA