Cestování

Jihozápadní větev Keltského telegrafu hlásí pokroky

Autor: (jds)

Obrázek

O tom, že na jihozápadě Čech se letos bude telegrafovat již 20. března 2011, jsme již informovali. Nyní přinášíme aktualizovaný seznam stanovišť včetně naší interaktivní mapy.

Přípravy na letošní Keltský telegraf jsou v plném proudu. Na vytipovaná stanoviště, která dosud nebyla obsazena čertovskou posádkou se hlásí noví čerti, přímo v terénu probíhají další obhlídky za účelem co možná nejlepšího pokrytí kopců pro přenos světelného signálu. „Hlásím další přírůstky do čertovské rodiny. Pyrotechnika je na místě, ještě mám všechny údy,“ ohlásil aktuálně z jihozápadní větve její hlavní koordinátor Jan Maroušek.

I přes značné pokroky v obsazení stanovišť, zůstávají na obou větvích Keltského telegrafu ještě volná stanoviště (v mapě označena bílou značkou). Kdokoliv, kdo bude mít zájem o jejich obsazení, případně o vytvoření nějakého dalšího, se může hlásit jejich kordinátorům: pro jihozápadní větev 20. března 2011 jím je Jan Maroušek, pro východo-západní trasu 26. března 2011 to je Vlastimil Hela.

Aktualizovanou mapu východo-západní větve Keltského telegrafu najdete zde.


Informace o vyznačených místech na mapě získáte kliknutím na značku.
Po kliknutí pravým tlačítkem myši si můžete naplánovat cestu.

Zobrazit velkou mapu

Publikováno: 4.2.2011, 11:00
 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA